

Пластикова поличка для гель лаків рожева 7 ярусів (31.2*29.3х22.9 см)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 27051
369 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 027-53-54
Viber- +380 (95) 934-76-08 Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підставка під гель-лаки є зручним і містким органайзером для представлення палітри гель-лаків.
Має 7 рівнів, які легко розбираються і збираються для зручності миття або дезінфекції. Виготовлена з прозорого міцного акрилу.
- Розмір 31.2*29.3*22.9 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Starlet Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Акрил |
| Довжина | 31.2 см |
| Ширина | 29.3 см |
| Висота | 22.9 см |
| Колір | Рожевий |
| Тип | Підставка |
| Кількість відділів | 7 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴


